EMC-FORTO i AMETEK CTS – partnerstwo i nowa era!

WZMOCNIONA OBECNOŚĆ DLA NASZYCH KLIENTÓW W POLSCE

 

Po 10 latach bezpośredniej, pełnej sukcesów obecności AMETEK CTS (dawniej EM TEST) w Polsce, zdecydowaliśmy się powierzyć dystrybucję wszystkich produktów marek EM TEST, Teseq, MILMEGA oraz IFI firmie EMC-FORTO

 

Decyzja jest wynikiem odpowiedzi na stale rosnący rynek, duże zapotrzebowanie klientów oraz wyrazem zaufania, a także docenieniem wieloletniego wkładu w rozwój działalności w zakresie doradztwa technicznego klienta, sprzedaży, szkoleń i usług kalibracyjnych nie tylko na terenie Polski. Zespół specjalistów AMETEK CTS EUROPE GmbH w dalszym ciągu pozostaje do Państwa dyspozycji, a włączenie doświadczonego dystrybutora do pakietu obsługi klienta usprawni komunikację i wzmocni dostęp do nas w każdej sprawie.

Z dniem 01.01.2019 AMETEK CTS Europe GmbH zamyka oddział w Warszawie a pracownicy Pani Małgorzata Mróz oraz Pan Paweł Mroczkowski będą kontynuowali obsługę Państwa pracując w firmie EMC-FORTO s.c.

Firma EMC-Forto s.c. jest uprawniona do działania jako dystrybutor linii produktowych EM TEST, Teseq, Milmega oraz IFI w Polsce i jest w związku z tym upoważniona do negocjowania ceny umownej, warunków, a także do składania ofert w oparciu o warunki AMETEK CTS Europe GmbH.

EMC-Forto s.c. dostarcza usługi i produkty AMETEK Compliance Test Solutions w Polsce.

W odniesieniu do klienta, EMC-Forto s.c. jest odpowiedzialny za wszystkie informacje techniczne, wsparcie i sprawy handlowe dotyczące instalacji, gwarancji, konserwacji i wszystkich wymogów posprzedażowych.

Uprzejmie prosimy o składanie wszystkich nowych zamówień bezpośrednio u naszego Dystrybutora EMC-FORTO s.c.

 

Z poważaniem

AMETEK CTS Europe GmbH

Erwin Hartl

Dyrektor Sprzedaży EMEA

Footer Logo

Prawidłowo testowane!

Wsparcie technologiczne

Skontaktuj się z nami

Siedziba główna, Dział Sprzedaży i Serwis /Head office, Sales and Service:
ul. Berdyczowska 11, 08-110 Siedlce

+48 518643512
info@emcforto.pl